Avcılar OTO | Servis | Sigorta

Araç Muayene

e-Posta Yazdır PDFArtık profesyonel ekipler tarafından incelenen araçların muayeneden geçmesi iyice zorlaştı. Aracınızın yine profesyonel bir göz tarafından incelenmesi,eksiklerinin giderilmesi ve muayene istasyonuna götürülerek hızlı bir şekilde işlemlerinin bitirilmesi çok daha kolay ve ucuz bir yoldur.Siz aracınızdaki eksikliklerin farkına varmadan muayene istasyonuna giderek muayeneden geçemeyebilirsiniz ve buda size hem paraya hem de zamana mal olur. Aracınızı firmamıza bıraktığınızda muayene işlemleriniz en hızlı şekilde tamamlanır.

Aracınızın muayene işlemleri için tek yapmanız gereken (532) 691 46 23 telefondan bizi aradığınızda yetkili bir personel adresinize gelerek hem aracınızı teslim alacak hem de gerekli sözleşmeleri yanında getirerek muayene işlemlerini başlatacak.

Muayene Sırasında Araçta Kontrol Edilen Noktalar Şöyledir. :

Araç muayene istasyonlarının açılması, işletilmesi ve araç Muayenesi hakkında yönetmelik hükümlerince araçlarda aşağıdaki aksam, sistem veya parçalarının zorunlu olarak kontrolü yapılır.

Aracınızı istediğiniz yerden teslim alarak, muayene öncesi yapacağımız işlemler :

  1. FREN SİSTEMİ'NİN kontrolü
  2. Direksiyon ve Direksiyon Simidinizin kontrolü
  3. FARLAR, Lambalar,Yansıtıcılar ve Elektrik Teçhizatı ayar bakımı
  4. Dingiller, tekerlekler, lastikler, süspansiyon kontrolü
  5. Şasi ve şasi bağlantıları kontrolü
  6. Zorunlu Ekipmanların kontrolü
  7. Gürültü Kirliliği ve seviyesinin kontrolü
  8. Yolcu taşıyan araçlar için ilave kontrollerServislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23