Avcılar OTO | Servis | Sigorta

HAKKIMIZDA

e-Posta Yazdır PDF

AVCILAR OTO SERVİS

Araçların hasarının giderilmesi yansıra, müşteri ilişkilerine önem veren, aracınızla ilgili aklınıza takılan her konuda rahatlıkla bilgi alabileceğiniz ortam sunuyor. Etkili bir iletişim ve bilgilendirmenin müşterilerimiz için önemli bir hizmet olacağını düşünerek, onarımın her aşamasında, yapılan çalışmaların aşama aşama aktarılmasının bize duyulan güveni arttıracağına inanıyoruz.

Bu doğrultuda, onarıma ihtiyacı bulunan aracınıza ne yapılması gerektiği konusunda siz müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirmek, bizim için çok önemlidir.

Toplam 1000 m2 kapalı alanı bulunan servisimizin doğrultma - boya - elektrik ve mekanik bölümünde tüm araçların periyodik bakımları ve hasar ile ilgili onarımları, en son teknolojik donanımlar ile kadromuz tarafından yapılmaktadır. Firmamızın yedek parça bölümünde, ürünler orijinal olarak kullanılıp ithalatçının vermiş olduğu garanti süresince garanti kapsamındır.

HEDEFİMİZ

Avcılar Oto Servis hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bu hizmeti sizlere sunarken misyonumuz şöyledir :

 • Belirlemiş olduğumuz kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek ve devamlılığını sağlamak.

 • Müşteri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalınarak, bu anlaşmalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmeti kusursuz olarak götürmek.

 • Müşteri veli nimetimizdir’ prensibini hiç unutmadan çalışmalarımıza devam etmek.

 • Hizmetimizin her aşamasında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek ve karşılamak.

 • Sektöründe güvenirlilik ve kaliteyi ilke edinmiş lider bir kuruluş olmak.

 • Asıl sermayemiz olan çalışanlarımızın eğitim ve gelişiminin sürekliliğini sağlayarak şirket içi ve şirket dışı eğitimleri kurumsallaşma ve gelişim açısından bir faktör olarak görmek.

 • Şirket içi ilişkilerimizde, etkili iletişim, yapıcı eleştiri ve takım çalışması anlayışına önem vererek sürekli gelişim içinde olmak.

 • Her marka otomobiliniz için; garantili yedek parça temini sunmaktayız. Yedek parçalarınızın orijinal olması ve değişen tüm parçalarınızın aracınız ile uyumlu çalışması oldukça önemlidir.

 • Yedek Parça taleplerinizi Yedek Parça Ekibimiz; stoklar doğrultusunda hızla yerine getirmektedir.

 • Tüm araçlarınız için; 7 Gün 24 Saat Yol yardımı hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz aracınızın bulunduğu yerde ya da gerekli görüldüğünde servisimize özel çekici araçlarımızla getirilerek arızaları tespit edilip kısa sürede sizlere sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilmektir.

Servis Bölgelerimiz Şöyledir :
Avcılar Oto Servis,  Bağcılar  Oto Servis, Bahçelievler Oto Servis , Bakırköy  Oto Servis, Bayrampaşa Oto Servis, Beşiktaş Oto Servis, Beylikdüzü Oto Servis, Beyoğlu Oto Servis, Büyükçekmece Oto Servis,  Çatalca  Oto Servis,  Mecidiyeköy Oto Servis, Eminönü Oto Servis, Cennet Oto Servis, Parseller Oto Servis, Eyüp Oto Servis, Fatih Oto Servis,  Gaziosmanpaşa Oto Servis, Güngören Oto Servis, Kağıthane Oto Servis, Küçükçekmece Oto Servis, Sarıyer Oto Servis,  Silivri Oto Servis, Şişli Oto Servis, Zeytinburnu Oto Servis, Alibeyköy Oto Servis, Okmeydanı Oto Servis, Taksim Oto Servis, Demirkapı Oto Servis, Levent Oto Servis, Gayrettepe Oto Servis, Arnavutköy Oto Servis, Haraççı Oto Servis, Etiler Oto Servis, Seyrantepe Oto Servis, Sanayi mahallesi Oto Servis, Perpa Oto Servis, Küçükköy Oto Servis, ikitelli Oto Servis,Başakşehir Oto Servis ,Ataköy Oto Servis, Topkapı Oto Servis, Fındıkzade Oto Servis, Aksaray Oto Servis, Laleli Oto Servis, Çağlayan Oto Servis, Merter Oto Servis, Şirinevler Oto Servis, Yenibosna Oto Servis, Sefaköy Oto Servis, Güneşli Oto Servis, Yakuplu Oto Servis, Hadımköy Oto Servis, istoç Oto Servis, Tekstilkent Oto Servis, Dünya Ticaret Merkez Oto Servisi, Emirgan Oto Servis, Esenler Oto Servis, Esenyurt Oto Servis, Halkalı Oto Servis, Kocamustafapaşa Oto Servis, Florya Oto Servis, Şenlikköy Oto Servis, Ulus Oto Servis, Yeşilköy Oto Servis, Yeşilyurt Oto Servis, Bahçeşehir Oto Servis, Basınköy Oto Servis, Esentepe Oto Servis, Zincirlikuyu Oto Servis

Servislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23