Avcılar OTO | Servis | Sigorta

Avcılar Oto Elektrik

e-Posta Yazdır PDF

Arıza teşhis cihazları her servis için mutlaka bulunması gereken donanımlardan biridir. Arıza ne olursa olsun, her onarımdan sonra motor kontrol ünitesine giriş yapılıp arıza kodlarının silinmesi ya da değişen parçaların ayarlarının yapılması ancak bir arıza teşhis cihazı kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Avcılar Oto Servis olarak, tüm araçların arıza tespit cihazları bulunmaktadır ve güncellemeleri devamlı yapılmaktadır.

Tespit edebildiğimiz bazı elektronik sorunlar :

- Motor Yönetim Sistemi
- Hava Yastığı Sistemi
- Otomatik Şanzıman Sistemi
- Şanzıman Sistemi
- ABS Fren Sistemi
- ESP Kontrol Sistemi
- Gövde Kontrol Sistemi (BCM)
- Klima Sistemi
- Sinyalizasyon arızaları ve tespiti
- Immo - Eprom Kontrol
- Beyin Programlama
- Adaptasyon
- Klima Kontrol, arıza tespit

 Avcılar Oto Servis olarak, bilgisayarlı donanımlı teçhizatlarımız sayesinde, tüm elektronik aksamı net ve kesin bir şekilde sorunu tespit edip, soruna anında müdahale edebiliyoruz.


Servislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23