Avcılar OTO | Servis | Sigorta

Mekanik Aksam

e-Posta Yazdır PDF

Motor bir aracın en önemli bölümüdür. Motorun ömrünün uzun olması ve verimli bir şekilde uzun km yapması için bakımlarının düzenli ve zamanında yapılması gerekmektedir. Kullanılan motor yağı ve antifrizin bilinen markalar olması önemlidir. Bir motorun düşmanı hararet ve yağın zamanında değiştirilememesidir.

Motor arızası çok sık görülen bir olay değildir. Motor parçalarının orijinal ve garantili olması daha uzun zaman ve daha uzun kilometre yapmasını sağlamaktadır.

Avcılar Oto Servis olarak bunları göz önünde bulundurarak kullandığımız tüm parçaların orijinal bilinen markalar olmasına dikkat etmekteyiz. Kullandığımız tüm parçalar garantilidir. Yapılan iş ve kullanılan parçalar geleceğimizin teminatıdır.

Günümüz araçları çoğunlukla elektrik ve elektronikle donatılmıştır. Eskiden "şu usta çok iyi" denilirdi. Şimdilerde ise teknolojiyi takip eden, cihazlarını ve ekipmanlarını günümüz arabalarına uygun sistemlerle donatan firmalar tercih ediliyor.

Avcılar Oto Servis olarak kurulduğumuz ilk günden beri bunun farkındayız ve test cihazları ve ekipmanlar ile çalışmaktayız. Hızlı ilerleyen teknoloji ve yeniliklerin peşini bırakmadan kendimizi sürekli yenileyerek ilerlemekteyiz.

Servislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23