Avcılar OTO | Servis | Sigorta

Avcılar OTO Boya

e-Posta Yazdır PDF

 

BOYA

Birçok arabanın boya rengi özel ve zordur. Birçok serviste usta renk uyumundan dolayı araçta boyanacak bir parça varsa, yanındaki parçalarla birlikte boyar. Buda aracın daha fazla parça boyalı olmasını ve satarken fiyatın düşmesine sebep olur. Böylece araç sahibi maddi olarak zarara uğrarken, manevi olarakta yalancı duruma düşerek zarara uğrar.

Servisimiz bu ve benzer sorunlar olmaması için kullanılan boya malzemesinin araç üzerindeki boya markası ve boya numarasına uygun olarak bilgisayarda özel olarak tasarlayarak aynı rengi tutturur. Kaputun ortasına bile yama şeklinde boya yapılsa anlaşılmaz. Bu konuda iddialıyız.

Kaportadan çıkmış araçların orijinal renkleri bilgisayar yardımı ile eskime payları da göz önüne alınarak hazırlanır, aracınızın eski renk dokularına yakın bir durumda boyama işlemi tamamlanır.

Avcılar Oto, servisi bu konularda çok hassas davranarak orijinalliğini bozmadan ve orijinale en uygun olanı yapmaktadır. Çünkü bizim işimiz bir eser yaratmaktır ve bu eserde de 1 numara olmaktır.

Servislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23