Avcılar OTO | Servis | Sigorta

Avcılar OTO Kaporta

e-Posta Yazdır PDF

 


KAPORTA


Avcılar Oto Servis; bakım servisi bünyesinde bulunan uzman personeli ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model ticari ve binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Kaporta aksamındaki hasarlı kısımlar eğer değiştirilmeye gerek yoksa, orijinalliğini bozmadan düzeltilerek boyaya hazırlanır. Şayet düzeltilmesi mümkün değil ise parça değiştirilerek boya servisine teslim edilir.

Kaportacılık artık "eskiyi sök yeniyi tak" haline geldi aracın bazı bölümler vardır ki değiştirilmesi kolay düzeltilmesi zordur. Eğer zor olan yapılırsa aracın hem orijinalliği bozulmaz hem de eklem yerlerinden çürüme yapmaz.
Servislerimizde Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cosmopolitan, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Ikco, Imperial, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Marcos, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, Microcar, Mini, Mitsubishi, Morgan, Moskovic, Nissan, Oldsmobile, Oltcit, Opel, Pagani, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Saleen, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş - Fiat, Toyota, Triumph, Volga, Volkswagen, Volvo marka araçlara hizmet verilmektedir.


AVCILAR OTO SERVİS
Cihangir Mahallesi Kirazlı Caddesi Sakarya Sokak
No : 3 / 3  Avcılar / İSTANBUL
Mobil Servis : (532) 691 46 23